Call Support: +90 532 621 55 29

Bonsai Moss  • Product Code: Bonsai Moss
  • Availability: In Stock

MossArtDeco’nun ürettiği PreservedBonsai; %100 doğal ağacınçevre dostu özel bir koruma sıvısı ile özel işlemlerden geçirilmesiyle elde edilmektedir. Bitkiye yapılan bu i̇şlem tamamen ekolojk bir i̇şlemdir. Kullanılan maddeler tamamen biyolojik olarak parçalanabilen, insan sağlığına kesinlikle zararı olmayan maddelerdir. Bu doğal koruma tekniği sayesinde presrevedbonsai esnekliklerini ve doğal görünümlerini bakım gerektirmeden uzun yıllar boyu korur. Sulama, direk güneş işığı, gübre veya özel bir bakım gerektirmez.

SEVDİKLERİNİZİ ŞAŞIRTIN: Gerçek doğal bitkilerden üretilen korunmuşBonsaiye dokunduğunuzda doğal dokunuş hissedilir. Çünkü bu bonsai gerçek bitkidir.Bu bitkileri görenler çok şaşıracak. Hayatınızdaki çiçekseverler için çok güzel bir doğum günü hediyesi, tatil hediyesi veya yıldönümü hediyesi. Bakım ve sulama gerektirmeyen bu gerçekbonsaiuzun ömürlü olması nedeniyle gelecek yıllar için de eğlenceli bir ortam sağlar.

Masa üstü kullanım için en güzel hediyedir. Bonsai çeşitlerimiz bu bitkilerden oluşur:  Reindeer Moss, Elwoodi, Ball Moss, Provence Moss, Thuja.

MossArtDeco ürünlerinin özellikleri şöyledir:

* Doğadan, mevsiminde toplanıp özel işlemlerle şoklanmış %100 doğal ürünlerdir.

* Bakıma, budamaya, gübrelemeye ihtiyaçları yoktur.

*  Toprak-güneş-su-ışık gibi yaşamsal faktörlere ihtiyaç duymazlar.

* Hipo-alerjiktirler.

* Anti-statik (toz tutmaz) özelliktedirler.

*  Koku yapmazlar.

*  Anti-bakteriyeldirler,

*Parazit ve böceklenme yapmazlar.

*  %100 çevre dostu ve geri-dönüşümlüdürler.

*İç mekanlarda ses yalıtımı sağlarlar.

* Herhangi bir gelişim göstermeden orijinal hacim ve boyutlarını korurlar.

*  Uygun kullanımda, uzun yıllar boyunca canlı görünümünü, doğallık ve tazeliklerini korurlar.

* Canlı bitkilerin ihtiyaç duyduğu bakımın aksine, belli periyotlarda yapılacak basit bir toz alma işlemi yeterli olacaktır.

Bitkiler doğal olduğu için her bitkinin şekli ve boyutu gösterilen görüntüden farklı olacaktır. Doğada, iki bitki aynı değildir.

TALİMAT VE TAVSİYE

PreservedBonsai harika bir üründür, ancak akılda tutulması gereken birkaç şey var:

·         Korunmuş bonsai sadece iç mekanlarda kullanılabilir

·         Islanmamalı veya aşırı nemli ortamlara yerleştirilmemelidir

·         Doğrudan güneş ışığına maruz kalması uygun değildir.

Mağazamızda satılan doğal dekoratif ürünlerin başka türleri de var, lütfen daha fazla ayrıntı için mağazamızı ziyaret edin. MossArtDeco Korunmuş yosun ve bitki üretimi ile doğal ev dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış üretici bir Şirkettir. Hayatınızı yeşil tasarımlarla geliştirmek, MossArtDeco’nun misyonudur ve bu misyon bizi, mekanlarını doğal dekoratif ürünlerle dönüştürmeye istekli olan sadık ve hevesli müşterilerin takibiyle ödüllendirdi.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good